Ми працюємо з 2003 року

Наше поле діяльності:все, що пов'язано з web-розробкою.

Наше портфоліо Наше портфоліо
ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНИ

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНИ

Нехай користувачі носять ваш бренд із собою у кишені. Залежно від завдань ви можете розважати своїх клієнтів, грати з ними, оперативно надавати потрібну інформацію "на ходу", але, головне, бути з ними завжди поруч, завжди на зв'язку. Ми допоможемо вам у цьому, створивши мобільні програми для пристроїв Apple iPad/iPhone, телефонів та планшетів під керуванням Google Android та Microsoft Windows.
детальніше
ВЕБ ДОДАТКИ <br>ДЛЯ БІЗНЕСУ

ВЕБ ДОДАТКИ
ДЛЯ БІЗНЕСУ

Масові системи управління підприємством вирішують безліч стандартизованих завдань усереднених клієнтів. Але що, якщо вам потрібна проста і тому ефективна web-додаток просто для збору замовлень від дилерів або клієнтів? Звичайно, ця програма буде інтегрована у вашу існуючу IT структуру, але робота зі зручним інтерфейсом, створеним спеціально під ваші завдання, може значно прискорити роботу менеджерів. Подумайте про це.
ОНЛАЙН-СЕРВІСИ

ОНЛАЙН-СЕРВІСИ

Веб-сервіс вирішує масу стандартизованих завдань менеджера, спрощує та автоматизує роботу. Тематик для сервісів безліч: з їх допомогою можна шукати, продавати або просувати будь-які товари або послуги. Для створення таких проектів немає готових рішень або шаблонних схем, зате ми вже маємо значний досвід у їх розробці та прагнення до нових викликів.
Онлайн система для корпоративного навчання

Онлайн система для корпоративного навчання

У системі є всі інструменти для організації навчання та оцінки успішності, що дозволяє організувати з малими витратами повноцінне корпоративне навчання для всіх співробітників компанії в одній точці.
детальніше
Створення highload проектів

Створення highload проектів

Ексклюзивні рішення, в яких потрібно врахувати дуже багато факторів, ризиків та бізнес-вимог.
детальніше
ВЕБ САЙТИ

ВЕБ САЙТИ

В основі наших сайтів краса, функціональність та... задоволення. Сумісні з усіма мобільними пристроями, легкі в керуванні та підтримці, дружелюбні з пошуковими системами. Ми уважні не лише під час роботи над сайтом, а й у роботі з клієнтами: робимо стартове наповнення, беремо плату за наші послуги тільки після того, як Ви протестуєте працездатність сайту, і, звичайно, даємо гарантію працездатності, яку прописуємо у договорі.
детальніше