Розробка інтернет-магазинів на yii2 фреймворку

[ Веб-розробка + підтримка]
angle angle

Розробимо
інтернет магазин на yii2 фреймворку

angle angle

Якщо ви вирішите створити інтернет-магазин у нас - ви отримаєте:

 • Функціонал та кількість товарних позицій – unlimited.
 • Захист від кібер-атак професійного рівня.
 • Вражаючий дизайн.
 • Інтуїтивно зрозумілу навігацію та проведення покупки в 2 кліки.
 • Впроваджені тренди класичного маркетингу та E-commerce.
 • Техпідтримка та гарантія безперебійної роботи – 1рік.

Конверсія як мірило якості сайту

Боротьба за перетворення відвідувачів на клієнтуру – бажано постійну – наріжний камінь у концепції створення Інтернет-магазину.
Ресурс стає продавцем за таких умов:

аналіз

Яскраво виділяється

З пропонованої пошуковими системами маси конкурентів

дизайн

Швидко супроводжує товар

Відвідувач знаходить своє одразу

верстка

Корисно інформує

Дає відомості про властивості та характеристики товарів

програмування

Заохочує до покупки

Використовує ефективні прийоми маркетингу

Професійна розробка індивідуального проекту продає сайту – правильна інвестиція для бізнесу, який хоче досягти успіху в Інтернеті. Так ви отримаєте естетично привабливий web-продукт, в якому зручно орієнтуватися і де елементи подачі товарів/послуг системно роблять користувачів покупцями (завсідниками).

upper conversion

Для наочності розберемо деталі, що перетворюють створений інтернет-магазин на конверсійний майданчик – як спосіб ведення/розвитку бізнесу, а не марний атрибут із розряду «шоб було».

Вимоги до Інтернет-магазину

Вузька спеціалізація – конверсія магазинів, «заточених» під 1 нішевий сегмент, на порядок вищий за «універсами»: найкраще знаєш свою аудиторію і виправдовуєш максимум її очікувань сервісом.

Доскональне юзабіліті – навіть людина, яка вперше працює в Інтернеті, повинна знайти їй потрібне і «без нервів» це купити.

Цікавий контент – картинки, відео та тексти привертають увагу та стимулюють цільові дії.

Доступність і простий фідбек – людині потрібний оперативний та релевантний зворотний зв'язок: таймінг – король Інтернету. Магазин має бути зручним для всіх відвідувачів незалежно від браузера, операційної системи та виду електронного пристрої, з якого вони прийшли (мобільники, планшети, ПК/ноутбуки).

Респектабельність – при вирішенні про віддалену покупку виходить на перший план авторитетність продавця: вона переконує в безпеці здійснення інтернет-операції

angle angle

Погляньте на кількість онлайн-майданчиків: стати конкурентним за ціною – складно, переконливим продавцем та Зручним сервісом – реально. Якщо замовити створення Інтернет-магазину у VIP Design

angle angle

Як ми їх робимо

За 14 років професійних послуг у студії створено наступну схемотехніку створення сайтів, що продають:

01 Маркетинговий та технічний аудит сайтів-конкурентів замовника послуги. Аналітика виявить переваги публіки та недоліки/гідності існуючих пропозицій на ринку – дасть ідеї правильних позиціонування та функціоналу для магазину, ефективних маркетингових інструментів.

02 Проектування унікального дизайн-проекту. Оригінальна креативність плюс адаптація світових трендів сайтобудування = гарантія комунікації у системі люди-магазин.

03 Підв'язка бездоганної CMS. "Безшовна" робота в безперервному режимі - без "помилок 404", "технічного обслуговування" та інших багів. Переконливий захист персональних даних клієнтів, їх платежів та самого сайту від кібер-злочинців. Необмежені можливості зміни інтерфейсу та додавання функціоналу при розвитку та масштабуванні бізнесу.

04 Контроль якості веб-продукту при здачі/гарантії. Ми не «перепродаємо» ділянки робіт по аутсорсу – все роблять штатні фахівці студії. Тому надаємо документарні гарантії на терміни створення Інтернет-магазину та якість його роботи.

Зверніть увагу на доданий сервіс:

навчимо вас і ваш персонал магазину роботі з адмінпанеллю, надамо невідкладну технічну підтримку в період гарантійного терміну (консультації потім – безкоштовно), запропонуємо нові IT-рішення у міру розвитку нашої професійної сфери.< /p>

Ціна та алгоритм замовлення Інтернет-магазину

Мінімальна вартість створення сайту, що продає - $Х, за що ви отримаєте продає веб-ресурс з:

 • оригінальний дизайн;
 • передовим софтом та трендами електронної торгівлі;
 • необмежену кількість товарних сторінок;
 • інтегровані 1С та google map api;
 • підв'язка до соцмереж;
 • сервіси бізнес- та веб-аналітики;
 • платіжні та поштові/кур'єрські сервіси тощо;
 • детальний опис функціоналу (управління, навігація, пропозиції товарів, оформлення замовлення тощо)

Щоб створити Інтернет-магазин ми з вами пройдемо такі проектні етапи:

 • Аналітико-підготовчий – Разом вивчимо нішу бізнесу, вашу модель його ведення, рівень конкурентів. Наприкінці – сформуємо ТЗ, під яке підберемо експертну команду – креативника-маркетера, дизайнера, верстальника та програміста – на чолі з проектним менеджером. Він координує розподіл завдань та тримає з вами постійний зв'язок.
 • Конструювання дизайну – Розробимо інтерфейс, структуру та функціонал сайту.
 • Верстка та програмування. – Перекладемо графічні об'єкти на веб-сторінки сайту (html). Пропишемо коди так, щоб «посадка» сайту в систему керування його вмістом пройшла "Безшовно". Тут же: правильний (безпечний та продуктивний) вибір домену та хостингу.
 • Контентна підтримка – Наповнюємо магазин унікальними фото-/відеоматеріалами та текстами. Створюємо контент самі або пишемо ТЗ для самостійного виробництва.
 • Контроль якості проекту. – Тестуємо, виявляємо проблеми, усуваємо недоробки.
 • Фактична передача магазину замовнику – та юридичне оформлення його права власності на створені на замовлення інтелектуальні продукти.
Концеву вартість та термін роботи – визначимо під час підготовки технічного завдання на створення Інтернет-магазину.
Загальні правила:
Ціна / час розробки незмінні
Концепція / функціонал еластичні і змінюються щодо ситуації в бізнесі клієнта або динаміці розвитку IT-технологій.

Дзвоніть, пишіть або замовте зворотний зв'язок – якщо потрібна додаткова інформація, консультація з сайтобудування або хочете домовитися про веб-розробку Інтернет-магазину.