Наші клієнти

 

Розробка та підтримкаweb-проектівдля бізнесу

Наша спеціалізація – розробка та підтримкаскладних/неординарнихweb-проектів
Не витрачайте час на читання тексту далі, якщо вам потрібний примітивний сайт!
З цим впорається софт-робот для самостійного конструювання.

Створення сайту – догма цифрової економіки

Від них нікуди не дінешся: вони вперті, їх потрібно правильно розуміти і навчитися адаптувати під себе. Йдеться про факти, які визначають тепер форму ведення та ефективність бізнесу.
 
 
Хто перший?
 
95% усіх грошових транзакцій проводять в Інтернеті!
Це прогноз експертів The World Economic Forum, що проходив у Давосі в 2016 році. Саме так вони бачать наслідки 4-ї промислової революції, яку називають цифровою. Просто кажучи, до 2020 року web стане тотальним явищем: що шкарпетки, що домашній штучний інтелект ми купуватимемо собі в Інтернеті. Хто перший адаптується до нового формату попиту – той зніме вершки. Аутсайдери – зійдуть з дистанції: чи будь трендсеттером – чи полетиш добувати руду на Марсі!
 
 
перегонка web-технологій
 
clockкожні кілька годин з'являється новий сайт!
Зробіть ковток чаю: щойно Google проіндексував і ранжує ще одного вашого конкурента! Це стає перманентною гонкою веб-технологій: конкурентоспроможність бізнесу залежить від якості розробки та підтримки сайту. Його дизайн, юзабіліті, додатковий функціонал - моменти, що визначають є у вас продаж чи ні. Лояльність клієнтів «купують» переконливим контентом та прогресивністю мобільних додатків.
Створення сайту з нами:

ефективність
понад усе!

Наявність сайту – не магія, яка скасовує такі фундаментальні речі, як якість послуг/товарів або швидкість сервісного обслуговування. Це технологічна потреба.

Ми вміємо робити сайти, які залучають інтернет-аудиторію та відповідають її очікуванням. Вони працюють без технічних збоїв. Вирішивши замовити сайт, у процесі розробки замовник послуги отримує нові інструменти продажу та управління для бізнесу, про які не підозрював до цього. Наша система підтримки сайту забезпечує його функціонал, навчає персонал практичної роботи з ним та його автономного доопрацювання під виклики конкретної бізнес-ніші.

 

Web як місце існування

Це наш «айтішний камінг-аут» – ми веб-фани! Визначальна мотивація роботи – її нестандартність та просторість для інженерно-дизайнерського креативу. Ви ставите завдання – ми його вирішуємо через веб-сайти чи мобільні пропозиції.

Наш ексклюзив – власна система управління вмістом сайту. Розроблена з використанням сучасного фреймворку yii2 дає ті функціональні можливості сайту, інтернет-магазину або мобільному додатку, які реально необхідні Клієнту. Ваш клієнт не заплутається у навігації. Менеджмент не витрачатиме робочий час на обробку марної інформації та фідбек «втраченим» користувачам. Для цієї CMS-системи немає лімітів по навантаженню та доповненню функціоналу для бізнес-процесів. Це основний практичний плюс для замовника розробки сайту. Також фреймворк yii2 підтримує php7, що дає приріст у роботі системи.

Розробка сайту
як «важіль»
для бізнесу

«Думай наперед» – неписане правило для підприємця. Вирішивши замовити сайт, ви отримаєте той веб-продукт, для якого ми продумали механізм максимальної ефективності. Він буде гарантовано монетизованим, його можна буде оновлювати та розвивати. За потреби ми підготуємо концепцію подальшого розвитку платформи під конкретну спеціалізацію у бізнесі.

 

Ми зможемо вам допомогти:

cool
Розробити сайт для зв'язку з громадськістю, управління репутацією, брендингу
cart
Зробити з нуля інтернет-магазин: автоматичний облік товарів на складі та наповнення, коллтрекінг та ефективність менеджерів, розпізнавання клієнтів та заохочення їх лояльності
devices
Впровадити мобільні програми: створення доданої цінності для товарів та послуг, інновації в сервіс, автоматизація процесів торгівлі та управління персоналом, комфорт післяпродажного супроводу
code
Інтегрувати веб-сайт з 1С, google map api або іншою популярною системою/сервісом
gear
Провести технічний аналіз характеристик сайту, що впливають на його ранжування пошуковими системами, привабливість та зручність для користувачів
chart
Виправити помилки програмістів та дизайнерів, що перешкоджають виходу сайту в ТОП видачі Google
hand
Налагодити підтримку веб-проектів на професійному рівні та провести необхідне навчання ваших співробітників
 
 

Гарантія на роботи

«Свою роботу ти маєш робити краще за всіх» – негласне правило для співробітників нашої студії. Тому ми надаємо замовникам юридичну гарантію якості виконаної роботи: протягом 1 року після здачі-приймання зробленого сайту або інтернет-магазину. Кожен замовник без обмеження часу отримує у нас консультаційну підтримку: ви можете зателефонувати, приїхати або покликати нас до себе з будь-якого технічного питання роботи розроблених веб-проектів, їхнього просування.

IT-команда для «ядерного» веб сайту!

Студія VIP Design – це Think Tank в індустрії створення та підтримки сайтів. У нас працюють веб-дизайнери, front-end та back-end розробники, проектувальники та менеджери проектів. Їхня кваліфікація дозволяє робити будь-які веб-сайти.

Історія, місія та патерн веб студії

З 2003 року за років профільних послуг ми розробили загалом понад 300 проектів веб-сайтів, інтернет-магазинів та веб-додатків для бізнесу. Серед замовників – підприємці України, Азербайджану та Росії.

 

Принципи ведення справ:

 • medal< /figure>
  Пропонувати оригінальні продукти, а не шаблони
 • heart
  Відповідати духу часу та запитам людей
 • list< /figure>
  Задовольняти всі потреби споживача
 • hands< /figure>
  Орієнтуватися на багаторічну співпрацю, а не на миттєву вигоду
 
 
Vip Desingn
 
 

Звертайтеся до нас, щоб замовити сайт та разом працювати над Вашим проектом!